بلندترین مونوپاد جهان ساخته شد

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بلندترین مونوپاد جهان ساخته شد
#1
emesdi 
[عکس: wpid-Photo-01112012-14511-1.jpg]


روزی جیمز وار هدفی خاص در زندگی اش داشت که برای او غرور آفرین بود. او می خواست بلندترین مونوپاد جهان را بسازد! گویا او به این خواسته خود دست یافته است.


به گزارش بدباز [b]،پیش از این، بِن استیلر، رکورد بلندترین مونوپاد جهان را در زولاند 2 تاریخ 5 فوریه شکسته بود. این دسته سلفی 8.56 متر یا به عبارتی 28 فوت و 8 اینچ بود. وار بسیار مصمم بود اما به هر حال این کار وی چندان پیچیده نبود. محصول او از تکه های لوله و طناب ساخته شده است و کل هزینه آن حدود 61.75 دلار شد.[/b]

وار در حال گرفتن عکس با مونوپاد خود در میدان ترافالگار بود که یک افسر امنیتی پلیس از او توضیح خواست و او گفت فقط در حال گرفتن عکسی جدید برای پروفایلم هستم. اما از آنجا که افسر احساس امنیت نمی کرد، از وار خواست ار آن جا برود و ناچارا او به جای دیگری برای گرفتن عکس رفت.

همان طور که وار تلاش می کرد این مونوپاد عظیم را در جای درست برای عکس برداری قرار دهد، رفتارش بیشتر شبیه به انسان های عجیب بود تا فردی که در حال گرفتن عکس سلفی باشد! او نگران بود که آیفون گران قیمتش آسیب ببیند. خودش هم قبول داشت که فیگورش در وضعیت چندان جالبی نبود. اما به هرحال او در تلاش برای گرفتن عکس با مونوپاد ساخت خودش بود که طولش به 9.57 متر یا 31 فوت و 4 اینچ می رسید.

شاید بپرسید با این مونوپاد چه عکسی گرفته شده است؟ خوب باید بگوییم از یک کامیون در حال عبور از آن مکان عکس گرفت! خود وار هم در آن عکس حضور داشت اما فقط بصورت یک نقطه کوچک دیده می شد و بیشتر شبیه به فردی به نظر می رسید تلاش می کند از افتادن تیر چراغ برق در طوفان جلوگیری کند!

با این که وار ادعا می کند مونوپاد او بلندترین مونوپاد جهان است، اما با این حال رکوردی ثبت نکرد و هیچ کس هم از سازمان رکوردهای جهانی گینس حضور نداشت تا شاه_کار او را ببیند.
[عکس: emza.PNG]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان

درباره بدباز

بدباز کار خود را در سال 1390 با ساخت وب های www.ma3oud.mw.Lt و www.badbuzz.mw.Lt شروع کرده و در سال 1391 در تاریخ 1391/01/23 برنامه نویسی در رابطه با مسنجر نیمباز شروع کرده و هم اکنون با بیش از پانزده برنامه نویس به کار خود ادامه میدهد